Basında Biz
  • Register

Sektöründe, marka tescili

öğünçk

Başarılı girişimcisi Öğünç Küçükkoyuncu tarafından 2000 yılında tarım sektörün kazandırılan Küçükkoyuncu Tarım; gübre, tohum, tarım araçları, yaprak-böcek-mantar ve ot ilaçlarının yanı sıra teknik destek ile bölge çiftçisinin hizmetinde.

2000 yılında Yeni Manyas Yolu üzerinde hizmete giren Küçükkoyuncu Tarım ve Zirai İlaçlar, kendi sektöründe marka tescilini yaptıran ilk firmalar arasında yer alırken, firma sahibi CHP’li Belediye Meclis Üyesi Öğünç Küçükkoyuncu tarım araçlarından,gübre, tohum, yaprak ilacı, böcek ilacı, mantar ilacı, ot (çeltik) ilacının yanı sıra teknik destek ile Gönen ve bölge çiftçisine hizmet verdiklerini bildirdi.

İthal ve yerli ilaç bayileri ile çalıştıklarını kaydeden Küçükkoyuncu, “Gönen, bitkisel ve hayvansal üretiminde özellikle çeltik üretiminde Balıkesir’in en önemli merkezi. Tarımsal üretimin bu kadar önemli olduğu bir yerde, çiftçimizin randımanlı ürün almasında kullandığı tarım aletlerinden ilaç ve gübresine kadar tüm faktörler etkili oluyor. Zirai ilaçlar, Hastalık, zararlı ve yabancı otları ekonomik zarar eşiği altında tutarak, tarımsal ürünlerin verimli ve kaliteli yetiştirilmesi için kullanılır.Kullanılan zirai ilaçlar kadar, zirai ilaçların nasıl kullanıldığı da önemli. Biz, bu konularda da üreticimize gerekli bilgilendirmeleri yapıyoruz.

Gönen ve bölge çiftçimize tarım araçları, gübre, tohum, yaprak ilaçları, mantar ilaçları, böcek ilaçları ve ot ilaçlarıyla hizmet vermekteyiz. Üreticilerimizin taleplerini karşılamak için  hem yerli hem de ithal firmaların ürünlerini satışa sunuyoruz” dedi.

Our Address:
6399 North Wells Road
Bigtownville, CO, USA 12345
Hours of Operation:
Mon. to Fri. 9am to 5pm
Weekends 9am to 12am

Demo Information

All content and images shown on this site is for demo, presentation purposes only. This site is intended to exemplify a live website and does not make any claim of any kind to the validity of non-Shape5 content, images or posts published. Stock photography is not included with this template. Links will be provided for some images if you wish to purchase them from their copyright owners.

maps